نتایج نهایی منتخبین جدید سازمانهای نظام مهندسی ساختمان

استان آذربایجان شرقی

تاریخ انتخابات: نوزدهم مهرماه ۱۴۰۰- میزان مشارکت:46 درصد

اعضای هیات مدیره منتخب

رشته

ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

  1.  

احمد طالب نژاد ایرانی

3556

 

2

علی ابراهیم زاده

3518

 

3

محمد خانی

3296

 

4

بهلول تقی زاده

2488

خزانه دار

5

احمد رضا محقق

2437

 

6

یعقوب رونقی

2412

 

نقشه برداری

1.

ابوالفضل رنجبر

2689

 

ترافیک

1.

علی رضا معتمد نیا

4786

نایب رئیس اول

معمار

  1.  

رضا دیزجی

3818

رئیس

2

شهاب آدم نوه سی

3029

 

3

بیتا باقری صیقلانی

2130

 

شهرسازی

1.

مهدی علیلو

   

برق

  1.  

رویا صادقی نهر

4202

دبیر

2

محمد علی توکلی قاضی جهانی

2068

 

مکانیک

1.

شهرام کاشانی اصل

4094

نایب رئیس دوم

اعضای شورا انتظامی حال حاضر هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی

عمران

حیدر شهنازیان

رئیس

عمران

هوشنگ فرهادی

عضو

حقوق

محمودیان

عضو

بازرسین هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی

عمران

فریبرز شهرام فر

عمران

حسین حسین پور

  

استان آذربایجان غربی

تاریخ انتخابات :هشتم مهرماه 1400 :مشارکت:     46.70     درصد

اعضای هیات مدیره منتخب

رشته

 ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

1

امیرحسین مرادزاده

3236

رئیس

2

جعفر هاشم زاده

2425

عضو اصلی

3

یزدانشیر آذری کیا

2079

دبیر

4

خالد بهرام زاده

2064

نایب رئیس دوم

5

علی پیرجانی

2032

عضو اصلی

6

احمد توسلی (علی البدل 2)

1425

 

نقشه برداری

1

فریدون نقیبی

3195

 

ترافیک

1

رضا امیدبخش

2776

عضو اصلی

معمار

1

عباس بیکی

2444

 

2

سعید خوش نیت

2401

 

3

اسماعیل رستمی (علی البدل)

1395

 

شهرسازی

1

قادر احمدی

3486

 

برق

1

احمد وطنی

3034

خزانه دار

2

کریم ارس زاده

1809

عضو اصلی

مکانیک

1

آرمان کریمی

3471

عضو اصلی

2

علیرضا چودار (علی البدل)

2808

عضو علی البدل

شهرسازی

2

علی مصیب زاده   (علی البدل)

2392

 

برق

3

معصوم کارگر (علی البدل)

1579

عضو علی البدل

عمران

7

محی الدین مریوانی (علی البدل 1)

1663

عضو علی البدل

اعضای شورا انتظامی حال حاضر هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان غربی

عمران

عادل سیفی

رئیس

عمران

مهدی هادی فر

نایب رئیس

معماری

شاهپور حسنی افشار

عضو

عمران

بهزاد برقی

عضو

حقوق

بابک مرندی

حقوقدان

بازرسین هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان غربی

عمران

مهدی هادی فر

 

معماری

شاهپور حسنی افشار

عمران

داود پاک سرشت

عمران

بهزاد برقی

 

استان اردبیل

تاریخ انتخابات : هشتم مهرماه 1400 -مشارکت:       59   درصد

اعضای هیات مدیره منتخب

رشته

ردیف

نام خانوادگی

 تعدادآرا سمت

عمران

1

دانش ستاری

1840

نائب ریس دوم

عمران

2

رقیه بهشتی

1784

نائب ریس اول
 عمران

3

طالب عبدی

1694

 
 عمران

4

شهریار گلمحمدی

1677

 
 عمران

5

فرهاد مبارکی

1457

 

نقشه برداری

1

ساسان میرزارحیمی

2583

رئیس

 ترافیک

1

یوسف ساجد

2650

 

 معماری

1

جواد جوان مجیدی

2896

 

معماری

2

ساحل شاهی زارع

2201

دبیر
 شهرسازی

1

حسن تقی نژاد

1351

 

 برق

1

قادر سیم زن

1354

 

برق

2

حسین وثوقی ایرانی

1159

خزانه دار
 مکانیک

1

افشن ناصری

 224

 

اعضای شورا انتظامی حال حاضر هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل

رئیس

امیر فلاحیان

عمران

نایب رئیس

رسول کنعان پور

معماری

عضو

کریم سعدالهی  

عمران

عضو

علی شیر کبر

عمران

بازرسین هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل

علیرضا سلیمانی

عمران

سیامک صبور

عمران

هدایتی

عمران

 استان اصفهان

 تاریخ انتخابات :هشتم مهرماه 1400-مشارکت:     28:23     درصد

اعضای هیات مدیره منتخب

رشته

ردیف

نام ونام خانوادگی

تعداد آراء سمت

 

 

عمران

 

 

 

 

1

احمد بناکار

1850 رئیس

2

سیدعلی ثابت

1528 عضو اصلی

3

علی اصغر میرقادری

1355 نائب رئیس دوم

4

مصطفی مهربد

1338 عضو اصلی

5

آرش بخشی

1080 نایب رئیس اول

6

حمیدرضا شفیعی اردستانی

1057 خزانه دار
 7

بابک حاجی احمدی

  عضو اصلی

نقشه برداری

1

امیرجفعر بهرامی

1159 عضو اصلی

2

حسین روحانی

  عضو علی البدل

 

ترافیک

 

1

غلامرضا شیران

3450 عضو اصلی
 2

سید محمد مهدی موسوی

  عضو علی البدل

 

معماری

 

1

مهسا مهرآرام

1867 عضو اصلی

2

مریم قاسمی سیچانی

1351 دبیر

3

لیلا پهلوان زاده

1016 عضو اصلی

 

شهرسازی

 

1

سید سعید موسوی زاده

2177 عضو اصلی
 2

اسداله کریمی

  عضو علی البدل

 

برق

 

1

رابعه عرفان منش

2285 عضو اصلی

2

علیرضا پورهمایون

2116 عضو  اصلی

 

مکانیک

 

1

محسن فضیله

1718 عضو اصلی

2

وحید هاشم الحسینی

  عضو علی البدل

اعضای شورا انتظامی حال حاضر هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان

رئیس

احمد اکبری

نایب رئیس

مجید فائزی

دبیر

محسن صلواتی

عضو حقوق دان

محمد محمدی

بازرسین هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان

بابک زلکی زاده

اصغر خاکزار

استان البرز

تاریخ انتخابات :هفتم مهرماه 1400- مشارکت: 94/ 40 درصد

اعضای هیات مدیره منتخب

رشته

 ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

1

محسن خیری

-

رئیس

2

وحید کیانی

 

نایب اول رئیس

3

علی افراسیابی

-

نایب دوم رئیس

4

داریوش خسروی

   

5

غفورنصیرپور

   

6

علیرضا مجربی کرمانی

   

7

علیرضاقورچیان

 

خزانه دار

معماری

1

علی اسماعیلی

   

2

امیدرضوانی فر    

3

وحیدکیانی

   

نقشه برداری

1

رضا صدیقی پیر سرائی

   دبیر

برق 

1

مهدی اسماعیلی

   

2

فریده قدیری

   

مکانیک

1

بهرنگ محمدی

   

اعضای شورا انتظامی حال حاضر هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

عمران

محمد خرد رنجبر

رئیس

عمران

صمد طلوعی

نایب رئیس

عمران

علی حسنی

عضو

عمران

رضا اسماعیلی

عضو

بازرسین هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

عمران

سیروس عاشوری

عمران

رحمت اله یوسفی

 استان ایلام

 تاریخ انتخابات :هفتم مهرماه 1400 - میزان مشارکت 70.1 درصد

اعضای هیات مدیره منتخب

رشته

ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

1

مالک سلیمانی

442

خزانه دار

2

سجاد توکلی

430

دبیر

3

رسول مرادبیگی

426

 

نقشه برداری

1

عبدالرضا ابوقداره

615

رئیس

ترافیک

1

پیمان صفری پور

549

نایب دوم رئیس

معماری

1

بهروز صالحی

814

 

شهرسازی

1

عباس مظفری

261

 

برق

1

حمید اسلامی

638

 

مکانیک

1

مجتبی بیگی

643

نایب اول رئیس

اعضای شورا انتظامی حال حاضر هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ایلام

عمران

توفیق خلعتی

رئیس

عمران

حافظ عزیز نصرتی

عضو

معماری

همایون شاوردی

عضو

 

مهرداد طهماسبی

عضو

بازرسین هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ایلام

عمران

رضا منصور پور

برق

قدرت مرادی

عمران

جعفر حیدری

ساختمان استان بوشهر

 تاریخ انتخابات : هشتم مهرماه 1400 -مشارکت: 94/ 40 درصد

اعضای هیات مدیره منتخب

رشته

 ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

1

علم بلادی

-

رئیس

2

خسرو علیپور

 

نایب اول رئیس

3

غلام رضا سیه بازی

-

نایب دوم رئیس

4

کوروش میزرایی

 

دبیر

5

حمیدرضا ظروفچیان

 

عضو

6

بهروز فرح شیرازی

 

عضو

برق

1.

علی کریمی

 

خزانه دار

معماری

 1

رحیم بارگاهی

 

عضو

 2

مرتضی جمادی

 

عضو

شهرسازی

 1

سیدنورالدین امیری

 

عضو

برق

 0

     

مکانیک

1.

حسین رفاهی

   

اعضای شورا انتظامی حال حاضر هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان بوشهر

عمران

علی آتیار

رئیس

عمران

سیامک ارجمند زاده

نایب رئیس

عمران

اسداله تمجیدی پور

دبیر

حقوق

مظفر کشکولی

عضو حقوق دان

بازرسین هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان بوشهر

عمران

نادر گرامی

عمران

امیر حسین نوذری

 استان تهران

 تاریخ انتخابات :بیست و شش مهرماه 1400 - میزان مشارکت 30 درصد 

اعضای هیات مدیره منتخب

 رشته  ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

1        

مهدی محرمی شام اسبی

5674

انتخابات انجام نشد

2        

مجید گودرزی

5302

 

3        

امیر حسام الدین آرمان پور

4896

 

4     

حسن قربانخانی

4871

 

5     

مهدی روانشاد نیا

4684

 

6    

مجتبی آمری نیا

4285

 

7

اصغر دهقان بنادکی

4090

 

8     

سسید مهدی زرگر

4084

 

9     

حمزه شکیب

3741

 

10     

امیدرضا ریاحی

3627

 

11     

محمد احمدی

3395

 

نقشه برداری

1.

بهمن مومنی مقدم

6618

 

ترافیک

1.

کامبیز رضوی

7479

 

معمار

1        

الهه رادمهر

5895

 

2        

غلامرضا خوش گفتار منفرد

4915

 

3        

امیر افشین رئیسی نژاد

4894

 

4        

فرامرز صدیق مقدم

4688

 

5        

مهران قنبری مطلق

4019

 

6        

علیرضا قمری

3755

 

شهرسازی

1.

الهام امینی

5919

 

برق

1       

رضا واحدی

4426

 

2.        

علی کریمی انچه

4220

 

3       

کامران تیموری

3962

 

مکانیک

1.

رامین کرمی

6247

 

2.

حسین اکبریان

5120

 

اعضای شورا انتظامی حال حاضر هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران

نقشه برداری

مهدی حق بین

رئیس

عمران

فرزاد لحمی

نایب رئیس

معماری

فرهام مقدم راد

عضو

عمران

شاهین جعفر نژاد

عضو

حقوق

غلامعلی محمدی

عضو حقوق دان

بازرسین هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران

عمران

مجتبی حبیب زادگان

عمران

رضا حسنی شیرکوهی

استان چهارمحال وبختیاری

تاریخ انتخابات :هشتم مهرماه 140- :مشارکت  50 :درصد

اعضاء هیات مدیره منتخب

رشته

 ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

1

مهران کوهی کمالی

1169

رئیس

2

اردشیر بنائی بروجنی

690

 

3

ایمان یادگاری دهکردی

673

نایب رئیس دوم

4

غلامعلی حیدری دهکردی

516

خزانه دار

نقشه برداری

1

رامین سامانی

803

 

ترافیک

0

-

-

 

معمار

1

شهاب تقی پور

914

نایب رئیس اول

شهرسازی

2

بهرام حبیبی بابادی

551

 

برق

1

مهرداد جوادی چالشتری

1159

دبیر

مکانیک

1

مجید مهدیان دهکردی

-

 

اعضای شورا انتظامی حال حاضر هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان چهارمحال و بختیاری

حقوق

کامران میر حاجی

رئیس-عضو حقوق دان

عمران

احمد رضا چابک

نایب رئیس

معماری

منوچهر رئیسی نافچی

دبیر

مکانیک

سید منصور کاظمی

عضو

بازرسین هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان چهارمحال و بختیاری

عمران

کوروش هادیان

عمران

امیر حسین نوذری

استان خراسان جنوبی

  تاریخ انتخابات : هفتم مهرماه 1400 -مشارکت:       89/39 درصد

اعضاء  هیات مدیره  منتخب

رشته

 ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

1

یداله محمودی

378

 

2

محمدرضا کارجو

340

 

3

عبدالواحد صالحی

271

خزانه دار

4

ذوالفقار آهنی

250

 

5

علی بهدانی

246

دبیر

6

احمد سورگی

241

 

معمار

1

عباس عامری

703

رئیس

شهرسازی

1

محمدرضا نسیمس

553

 

برق

1

علیرضا نیک شعار

460

نایب دوم رئیس

2

سیدمحمدرضا علمدارمقدم

197

 

مکانیک

1

محسن نصرآبادی

623

نایب اول رئیس

2

محمدهادی کمیلی

180

 

اعضای شورا انتظامی حال حاضر هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان جنوبی

عمران

حسن هوشمندی

رئیس

مکانیک

رمضان احمدی

نایب رئیس

عمران

اسداله جلال زاده

عضو

برق

عبدالرشید حسنی

عضو

حقوق

عباس داریوش

عضو حقوق دان

بازرسین هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان جنوبی

مکانیک

محمدرضا بیکی

عمران

حسین صباغ

استان خراسان رضوی

تاریخ  انتخابات : مشارکت: 36 درصد

 اعضاء هیات مدیره  منتخب 

رشته

ردیف

نام ونام خانوادگی

تعداد آرا

 

عمران

1

علی سیفی

2662

 

2

حسین بشیر

2560

 

3

مسعود افخمی گل

2181

نایب اول رئیس

4

ناصر ظریف مقدم با صفت

2398

 

5

محمد رضا مهردوست

2373

 

6

حسین صباغیان طوسی

2136

 

7

پیمان امیدوار

2066

 

نقشه برداری

1.

مسعود دباغ

4328

 

2.

محمد هادی مهدی نیا

2777

 

ترافیک

1.

دانیال معظمی

4046

 

2.

سید علی صحاف

2477

 

معماری

1

ترانه مهاجر کوهستانی

3275

دبیر

2

مریم استادی

3063

 

3

سید مهدی مداحی

2344

نایب دوم رئیس

4

امیر خسرو خیامی

2084

خزانه دار

شهرسازی

1.

سینا صبری

4183

 

2.

ناصر محسنی

2310

 

برق

1

ایمان سریری آجیلی

2553

 

2

زهید زارعی

2157

 

3

سید مجید مزینانی

2093

 

مکانیک

1.

محمد مهدی فروهر نیا

2080

 

2.

سامان اسدیان

1687

 

اعضای شورا انتظامی حال حاضر هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی

 

قاضی محمود رفسنجانی

رئیس

 

نیکناز کچوئی

نایب رئیس

 

بهروز پیراسته  

عضو

 

مجید فرجامی

عضو

 

امیر فرهادیان

عضو

بازرسین هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی

عمران

علیرضا باغبان زاده

   

برق

مسعود صالحی پویا

عمران

مجید شهرکی

 استان خراسان شمالی
تاریخ  انتخابات سوم مهرماه 1400 - میزان مشارکت 44.5 درصد

اعضاء هیات مدیره  منتخب

رشته

 ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

1

امین رحمانی

895

 

2

ونداد گرمه

856

نایب رئیس دوم

3

رضا کمالی مطلق

576

نایب رئیس اول

4

رضا فتحی

538

خزانه دار

5

میثم رازی

483

 

6

حسین رمضانی

477

 

نقشه برداری

 0

--

   

ترافیک

 0

--

   

معمار

1

محمد ابراهیم سیاح

1122

 

2

محمود حیدری

965

 

شهرسازی

 0

--

   

برق

1

حامد حقانی

745

دبیر

 0

--

   

مکانیک

1.

مهروز حسینچی

767

 

2

کیان حصاری

724

رئیس

اعضای شورا انتظامی حال حاضر هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی

مکانیک

پویا کلاهدوز

رئیس

عمران

مسلم صبری

نایب رئیس

معماری

تکتم مظفری

دبیر

حقوق

مهدی ایزانلو

حقوق دان

عمران

یوسف خوش اقبال

عضو

بازرسین هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی

عمران

مختار رضوانی

برق

میثاق شکری

استان خوزستان

 

تاریخ  انتخابات : نهم مهرماه 1400 -مشارکت:  42   درصد

 

 اعضاء هیات مدیره منتخب

 

رشته

نام و نام خانودگی

تعداد آرا

سمت

 

 

 

عمران

 

 

اصلی

کورش خواجوی

3566

رئیس

 

مرادعلی واهبی

2203

 

 

اسداله رنجبر

1736

 

 

محمدعلی نوراله

1718

نائب رئیس دوم

 

مظفر ساعد

1662

 

 

علی البدل

رضا شفیعی

1458

   

 

معماری

اصلی

منصور بدیعی فر

2962

خزانه دار

 

علیرضا مومنی

2252

 

 

علی البدل

محمود دهنوی

2029

   

شهرسازی

اصلی

عبدالرحیم رشیدی پور

4043

 

 

علی البدل

محمد شهیدزاده

1709

   

ترافیک

اصلی

حمیدرضا انصاری

1730

 

 

 

برق

اصلی

محمدعلی عبدالله پور

2351

دبیر

 

محمود ژاله

1974

 

 

علی البدل

علی حاجتی شیمنی

1816

   

نقشه برداری

اصلی

فیروز غلامی

2969

نائب رئیس اول

 

علی البدل

طاهر سالم زاده

1410

   

اعضای شورا انتظامی حال حاضر هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان

عمران

اسماعیل محمودی

رئیس

عمران

عبدالرضا شفیعی

نایب رئیس

عمران

شفیع کیانی

عضو

برق

غلام حسین گرجیان

عضو

حقوق

عبدالعباس زبیدیان

عضو حقوقدان

بازرسین هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان

عمران

افشین عباس حویزابی

عمران

محمد درخشانی فرد

عمران

مهران لیموچی

               

استان زنجان

تاریخ انتخابات : یازدهم مهرماه 1400 - میزان مشارکت 46.26 درصد 

اعضاء  هیات مدیره منتخب 

رشته

 ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

1

فریدون زینعلی

602

رئیس

2

حمیدرضا اسلامی

535

نایب رئیس اول

3

محسن کاظمی راد

433

عضو اصلی

4

محمدرضا دلجوئی

419

عضو اصلی

5

حمیدرضا شعبانزاده

362

عضو اصلی

6

حسین اسکندری

 

علی البدل

نقشه برداری

1

جمال میانداری

1266

نایب رئیس دوم

2

علی آبادی

 

علی البدل

معمار

1

علی رحمانپور زنجانی

717

عضو اصلی

2

سرور رحیما زنجانی

618

عضو اصلی

3

علیرضا دشتی

 

علی البدل

4

حامد نظری

 

عضو اصلی

5

فریدون حیدری

 

علی البدل

برق

1

مصطفی تیموری

557

خزانه دار

2

حسین سهیل

 

علی البدل

مکانیک

1

سعید نظری

638

دبیر

اعضای شورا انتظامی حال حاضر هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان زنجان

عمران

امیر حسین بهشتی

رئیس

عمران

فردین رومی

نایب رئیس

عمران

مشهود خداوردی

عضو

عمران

مصطفی حبیبی

عضو

حقوق

عطااله محبوبی

حقوقدان

در حال حاضر این استان فاقد بازرس می باشد

استان سمنان

تاریخ انتخابات : هجدهم مهرماه 1400 - مشارکت:     39.28   درصد   

اعضاء  هیات مدیره  منتخب 

رشته

 ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

1

محسن خدامی

512

عضو اصلی

2

مریم نعیم زاده

446

 

3

محمود نیکخواه شهمیرزادی

444

عضو اصلی

4

محمود اسکندری

298

نایب رئیس اول

5

مهدی حکیمی

267

رئیس

6

احمد قاسمی

-

عضو علی البدل

نقشه برداری

 

-

-

 

ترافیک

 

-

-

 

معمار

1

محمدحسین نیکدل

647

نایب رئیس دوم

2

حشمت اله حمیدی

326

دبیر

شهرسازی

1

امید نعمت پور میرکلائی

-

عضو علی البدل

برق

1

علی منافی

434

عضو اصلی

2

عبدالرضا محمدیان

-

عضو علی البدل

مکانیک

1

سید حسین سید علیان

597

خزانه دار

2

حسین صفری

-

عضو علی البدل

اعضای شورا انتظامی حال حاضر هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان

عمران

علی محمد خدام عباسی

رئیس

نقشه برداری

رضا صنایعی

نایب رئیس

معماری

محمد محمود زاده

عضو

عمران

غلامرضا پاکدل

عضو

حقوق

قربان قاسمی

عضو حقوق دان

بازرسین هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان

مکانیک

سید جلال موسوی

برق

احمد نیکنامی

استان سیستان و بلوچستان

تاریخ  انتخابات : هشتم مهرماه 1400 -مشارکت:       8/59   درصد

 اعضاء هیات مدیره  منتخب 

رشته

 ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

1

علی پوراربابی

1278

رئیس

2

حبیب الرحمن جمشیدزهی دجنگی

1143

خزانه دار

3

محمد شیرزایی

718

 

4

مجید عربی

620

نایب رئیس اول

5

حسین براهوئی

579

 

ترافیک

 

     

معمار

1

حلیمه پودینه

1182

دبیر

2

حسن مرتضوی

827

 

شهرسازی

0

     

برق

1

محمدرضا لکزایی

1189

 

مکانیک

1

حامد سلحشور

1274

نایب رئیس دوم

اعضای شورا انتظامی حال حاضر هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سیستان و بلوچستان

عمران

عباسعلی دهمرده

رئیس

عمران

عبدالغنی ریگی

نایب رئیس

عمران

علی عربی

عضو

مکانیک

علیرضا شهرکی

عضو

مکانیک

علیرضا شهرکی

عضو

بازرسین هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سیستان و بلوچستان

عمران

علی نصیری

عمران

بهداد عارفی

استان فارس

تاریخ انتخابات: نهم مهرماه ۱۴۰۰- میزان مشارکت:59/46 درصد

اعضای هیات مدیره منتخب

رشته

ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

1.         

هادی بیاتی

3942

 

2.        

محمد بنان

3405

انتخابات انجام نشده

3.       

مهرداد خواجه پور

2618

 

4.       

یاسر پوست فروش

2475

 

5.       

امیر اوجی

2464

 

6.        

ستار خورشیدی

2063

 

نقشه برداری

1.

سعید جعفرزاده

2446

 

ترافیک

1.

مجتبی زوربخش

5501

 

معماری

1.         

طاهره نصر

2459

 

2.        

علیرضا زارع

1956

 

3.       

بابک محمدی

1907

 

شهرسازی

1.

جعفر ضابطیان

2931

 

برق

1.         

رضا خورشیدی

2631

 

2.        

امیر حسین قیصری

2397

 

مکانیک

1.

هادی تدین

2573

 

اعضای شورا انتظامی

عمران

محسن برنایی

رئیس

عمران

علی اصغر عزیز خانی

نایب رئیس

معماری

ذبیح اله حبیبی

عضو

حقوق

صادق حیدری

عضو حقوق دان

بازرسین

   

استان قزوین

تاریخ انتخابات: هشتم مهرماه ۱۴۰۰- میزان مشارکت:39.37درصد

اعضای هیات مدیره منتخب

رشته

ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

1.         

محمد شعبانیان

1516

 

2.        

امیرکلهر

1218

رئیس

3.       

حامد بابایی

1036

 

4.       

امیرهوشنگ حبیبی

1030

دبیر

5.       

مصطفی نیک فطرت شیوائی

1019

 

نقشه برداری

1.

محمد نحوی

1806

 

ترافیک

1.

امیر حاجی محمدی ها

1543

خزانه دار

معماری

1.

آنیتا بیات

1250

نائب رئیس دوم

2.

فرهود جلالی سرج

1222

نائب رئیس اول

شهرسازی

1.

سابک سیداف

1807

 

برق

1.

فرشته محمد بیگی

1397

 

2.

فرزاد رحمتی

753

 

مکانیک

1.

حسن نظری زاده

1510

 

اعضای شورا انتظامی

عمران

علی حسن نایبی

رئیس

عمران

محمد علی حاجی آقایی

عضو

معماری

فریبرز کریمی

عضو

حقوق

محمد قاسمی

عضو حقوق دان

عمران

صادق خان بان

عضو

بازرسین

عمران

دل نیا رضایی

عمران

امیر حسین نوذری

استان قم

تاریخ انتخابات: نهم مهرماه ۱۴۰۰- میزان مشارکت:37 درصد

اعضای هیات مدیره منتخب

رشته

ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

1.         

امین مقومی

۱۰۰۷

رئیس

2.        

مجید کریمی

۶۵۱

 

3.       

مهدی گلستانی راد

520

 

4.       

احمدرضا اجتهادی

۴۷۲

خزانه دار

نقشه برداری

1.

حسن خانی

۶۷۱

 

ترافیک

1.

سید محمد علی سبحانی

۴۱۸

 

معماری

1.

زهرا سادات حسینی

۱۰۴۰

نایب رئیس دوم

2.

مصطفی سعادت طلب

۵۲۷

 

شهرسازی

1.

- سید مجید فارغیان قمی

۹۱۸

نایب رئیس اول

برق

1.

سید محمد شریعتمدار

۷۲۸

دبیر

مکانیک

1.

علی اصغر بهشتی

۷۰۵

 

اعضای شورا انتظامی

عمران

جواد دلاوری

رئیس

عمران

محسن منتظران

عضو

عمران

مرتضی داوری

عضو

مکانیک

محمد تقی حاج صفری  

عضو

حقوق

صفایی

عضو حقوق دان

بازرسین

مکانیک

حمیدرضا کربلایی

استان کردستان

تاریخ انتخابات: نهم مهرماه ۱۴۰۰- میزان مشارکت:94/ 40 درصد

اعضای هیات مدیره منتخب

رشته

ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

1.         

امید کهنه پوشی

834

 

2.        

مسعود صالحی

657

 

3.       

فرشید عزت پور

620

 

4.       

مجید شاه اویسی

590

 

نقشه برداری

1.

سربرز احمدی

1125

نائب رئیس اول

ترافیک

1.

سهراب شهنازی

987

دبیر

معماری

1.

مهرداد یوسف زمانی

966

 

2.

اسمعیل بهمنی

953

 

شهرسازی

1.

بهمن زارعی

666

نائب رئیس دوم

برق

1.

افشین نامی سنندجی

626

خزانه دار

مکانیک

1.

پدرام گروهی

1155

رئیس

اعضای شورا انتظامی

عمران

کاوه وثوقی

رئیس

عمران

فرزام فاروقی

نایب رئیس

معماری

آراز فاروقی

عضو

حقوق

کاظم کولی وند

عضو حقوق دان

بازرسین

عمران

دل نیا رضایی

عمران

امیر حسین نوذری

استان کرمان

تاریخ انتخابات: نهم مهرماه ۱۴۰۰- میزان مشارکت:94/ 40 درصد

اعضای هیات مدیره منتخب

رشته

ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

1.

عباس طوفان

1505

رئیس

2.

مهدیه نکویی

1278

 

3.

داوود قاسمی نژاد راینی

1035

نایب رئیس دوم

4.

شهرام قاسم خانی

924

نایب رئیس اول

5.

فرشاد مهرابی

833

 

6.

سعید اسلامی

663

 

نقشه برداری

1.

غلامعباس کروکی نسب

1553

 

2.

غلامرضا مهدوی میمند

1393

 

معمار

1.

مژگان پیرایش شیرازی نژاد

1502

 

2.

علی یظهری کرمانی

1081

 

3.

صفا فردوسی

842

خزانه دار

4.

میلاد مرادیان زازرانی

803

 

برق

1.

علیرضا هرندی

1217

دبیر

2.

علی جهان آرا

1189

 

3.

سعید شیخ بهایی

1129

 

مکانیک

1.

مجید قرایی

1603

 

2.

اکبر کوهستانی

1525

 

اعضای شورا انتظامی

عمران

علی اکبر صاحب قلم

رئیس

عمران

محسن غضنفری

نایب رئیس

عمران

رضا امیر شکاری

عضو

حقوق

محمد احسان ابراهیمی

عضو حقوق دان

بازرسین

عمران

بهمن ملکی

استان کرمانشاه

تاریخ انتخابات: چهارم مهرماه ۱۴۰۰- میزان مشارکت: 31.5 درصد

اعضای هیات مدیره منتخب

رشته

ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

1.

جواد اسفندیاری

1459

 

2.

رامک حمیدی جو

810

 

3.

فرهاد حسن بیگی

799

نائب اول رئیس

4.

نورالدین زارعی

748

 

5.

مهرداد موحدنیا

741

 

نقشه برداری

1.

طیب حیدری

2000

رئیس

ترافیک

1.

محمد ملکی

811

 

معماری

1.

کاوه کمالی

1151

 

2.

فائزه طاهری

1037

نائب رئیس دوم

شهرسازی

1.

سعید مرادی

872

خزانه دار

برق

1.

فرناز خامین

1061

دبیر

2.

علی اصغر همتی

1016

 

مکانیک

1.

پیمان اسماعیلی

1226

 

اعضای شورا انتظامی

عمران

محسن ناجی پور

رئیس

عمران

علیرضا شهبازی

نایب رئیس

معماری

ایرج نوذری نیا  

دبیر

حقوق

بهمن مرادی فر

عضو حقوق دان

بازرسین

عمران

بهمن ملکی

استان کهگیلویه و بویر احمد

تاریخ انتخابات: هفتم مهرماه ۱۴۰۰- میزان مشارکت:54.5 درصد

اعضای هیات مدیره منتخب

رشته

ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

1    

کامران جهانبازی

1058

رئیس

2      

علی صادقی

831

 

3     

احمد رضا خورشیدی

800

 

4      

سعید وحید مهر

659

 

نقشه برداری

1.

محمد احمدی

1184

 

معمار

1.

حمید اسکندری

900

نایب رئیس دوم

شهرسازی

1.

عمران کهزادی یوسف آباد

1253

 

برق

1.         

مهرداد موحد پور

862

نایب رئیس اول

مکانیک

1.

جهانگیر احسانی

784

خزانه دار

اعضای شورا انتظامی

عمران

حمید حبیب منش

رئیس

مکانیک

روح اله موسوی  

نایب رئیس

عمران

سید شمس الدین هاشمی

عضو

عمران

اسداله رستگار کشکولی

دبیر

بازرسین

عمران

عنایت اله جهان آرا

عمران

عزت اله عباسی

استان گلستان

تاریخ انتخابات: هفتم مهرماه ۱۴۰۰- میزان مشارکت:47.69درصد

اعضای هیات مدیره منتخب

رشته

ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

1.         

احمد تجری

2206

اصلی

2.        

وحید فراهی

1230

نایب رئیس دوم

3.       

مجید رسائی

1012

اصلی

4.       

علیرضا ایومن

914

اصلی

5.       

وحید سپهری

864

دبیر

6.        

داود فیروزیان

832

اصلی

7.       

ابوذر اسفندیاری پور

778

علی البدل

نقشه برداری

1.

کامران کبیری

2147

خزانه دار

2.

غلامرضا جامی

582

علی البدل

معمار

10.      

سید محمد قدس مفیدی

1903

اصلی

11.       

خواجه محمد نیک رفتار

1396

اصلی

12.      

امیر حسین محبوبی

1349

اصلی

برق

6.        

دانیال قاسمی

1436

اصلی

7.       

سید مجید حسینی

1080

نایب اول

8.       

حاجی قلیچ سارلی

1020

علی البدل

مکانیک

1.

محمد رضا آلوستانی مفرد

1931

رئیس

2.

سعیده حسن عباسی

1224

علی البدل

اعضای شورا انتظامی

عمران

مجتبی کفاش باشی

 

عمران

شهرام اسدی دوگاهه

 

عمران

مجتبی مدرسی

 

عمران

علی خواجه ملک

 

بازرسین

عمران

جواد باقری نودیجه( اصلی)

مکانیک

علی اکبر اخوان مهدوی(اصلی)

عمران

صادق دلشاد( علی البدل)

استان گیلان

تاریخ انتخابات: نهم مهرماه ۱۴۰۰- میزان مشارکت:41.78درصد

اعضای هیات مدیره منتخب

رشته

ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

1.         

محمد کامران زاده فومنی

3108

اصلی

2.        

امین قربانی

2843

اصلی

3.       

بهزاد پارسا

2623

اصلی

4.       

سید جاهد لاهیجی

2621

اصلی

5.       

حمیدرضا شعبانی

2313

اصلی

6.        

امیررضا رهبر

2150

اصلی

 

مهدی پورتقی

1926

علی البدل

نقشه برداری

1.         

یاسر پورواحدی روشنده

4830

اصلی

 

محمد طاهر نحوی

729

علی البدل

ترافیک

1.         

فرزاد محمد علیزاده خیرجوی

1995

اصلی

معمار

1.         

بهرنگ دریای لعل

3255

اصلی

2.        

مهدی جعفری جولندان

2844

اصلی

3.       

سید جمال الدین مهدوی سعیدی

1970

اصلی

 

سیندخت رضایی لی پایی

1935

علی البدل

شهرسازی

1.         

ابراهیم افشاری

3907

اصلی

 

حمید زیران

1922

علی البدل

برق

1.         

راحله اصلاح نیا

2092

اصلی

2.        

محمد پوراحمدی

1642

اصلی

 

مهدی یونس پور

1238

علی البدل

مکانیک

1.         

مجتبی معصوم نژاد

3106

اصلی

 

     پژمان پورحبیب یکتا شارمی

2208

علی البدل

اعضای شورا انتظامی

عمران

محمد تقی حسین پناه

رئیس

عمران

فرزام فاروقی

نایب رئیس

عمران

احمد کریم نژاد  

دبیر

عمران

غلامرضا جیران قاضیانی

عضو

تا اطلاع ثانوی

مجید الهیان

حقوق دان

بازرسین

عمران

سید هادی رضا پور محمدی

عمران

هاشم ملائی

عمران

وحید رنجبر شمالی

استان لرستان

تاریخ انتخابات: نهم مهرماه ۱۴۰۰- میزان مشارکت:48.88 درصد

اعضای هیات مدیره منتخب

رشته

ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

1.         

حمزه حیات پور

1525

خزانه دار

2.        

حسین بیرانوند

1432

 

3.       

وحید امیری

1294

 

4.       

مازیار ماسوری

993

 

نقشه برداری

1.         

علیرضا باقری

2131

نایب رئیس دوم

ترافیک

1.         

امین شرفی

880

 

معمار

1.         

علیرضا آریان مهر

1345

رئیس

2.        

بابک لشگرآرا

825

 

شهرسازی

1.         

افشین صحراکار گله داری

780

دبیر

برق

1.         

مجید جی افرام

2160

 

مکانیک

1.

اصغر آقایی چگنی

2078

نایب رئیس اول

اعضای شورا انتظامی

عمران

مراد یعقوبی نیا  

رئیس

عمران

رستم دالوند

نایب رئیس

عمران

محمدرضا شکوهی فر  

عضو

برق

جلال طاهری

عضو

حقوق

حسین رضا دلفان

عضو حقوق دان

بازرسین

برق

پژمان هادی زاده

عمران

حمید فرهادی پور

عمران

تاج الدین فریدونی

استان مازندران

تاریخ انتخابات: هفتم مهرماه ۱۴۰۰- میزان مشارکت:40.43 درصد

اعضای هیات مدیره منتخب

رشته

ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

1.         

حمید سفیدگر بائی

4860

 رئیس

2.        

مبین افضلی راد

4521

 

3.       

نیما احتشامی

3721

 دبیر

4.       

حسین سلطانی لرگانی

3254

 

5.       

فرهاد فرزاد

3077

 

6.        

فرشاد گوران اوریمی

3050

 

7.       

ابراهیم قریشی طیبی

3022

(علی البدل)

نقشه برداری

1.

محسن اکبرزاده

5544

 

2.

ولی قاسمی نژاد زواردهی

2965

(علی البدل)

ترافیک

1.

یاسر ابراهیمیان قاجاری

4202

 

معمار

1.         

آزاده محمودی رودپشت

5922

 

2.        

فاطمه ابراهیم زاده

5115

 نایب رئیس دوم

3.       

فرهاد خدادی کوچکسرایی

3114

 خزانه دار

4.       

امین جعفری

3056

(علی البدل)

شهرسازی

1.

سید محمود میثاقی

7518

 

2.

حسن حاجی زاده

2589

(علی البدل)

برق

1.         

مهرداد اسماعیلی

4773

 

2.        

عهد یزدی نژاد

4469

 نایب رئیس اول

3.       

علی اکبری مجد

2025

(علی البدل)

مکانیک

1.         

یاسر رستمیان

5410

 

2.        

مونا مسگران کریمی

5263

(علی البدل)

اعضای شورا انتظامی

عمران

جانعلی بخشنده

رئیس

عمران

مهرداد اصفهانی زاده

نایب رئیس

عمران

محمد حسین حسین زاده اتاق سرا

عضو

حقوق

محمد علی کریمی

عضو حقوق دان

بازرسین

معماری

رامین فرشید پور

عمران

شکراله پور

استان مرکزی

تاریخ انتخابات: هفتم مهرماه ۱۴۰۰- میزان مشارکت:37 درصد

اعضای هیات مدیره منتخب

رشته

ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

1.         

علیرضا حبیبی

714

رئیس

2.        

سبکتکین شفقت

671

خزانه دار

3.       

وحید مومنی

628

نایب رئیس دوم

4.       

سلیمان منصوری

538

 

5.       

مرتضی رجبی

509

 

نقشه برداری

1.

محمد مهدی خوش گفتار

683

 

معمار

1.         

حمید احمدی

1159

نایب رئیس اول

2.        

روح الله روشنایی

783

 

شهرسازی

1.

علی اکبر فدایی

1239

 

برق

1.         

زهرا دهقانی

594

دبیر

مکانیک

1.

محمد مصطفوی

883

 

اعضای شورا انتظامی

 

حسین نجف علی بیگی

رئیس و حقوق دان

عمران

محمد حسین غفاری

نایب رئیس

عمران

بهروز رضایی هزاوه

عضو

برق

مهربد رضوانی

عضو

مکانیک

محسن فردوسی

عضو

بازرسین

عمران

مرتضی رحیمی

عمران

حمیدرضا مهر آبادی

 

رامین زاوشی

استان هرمزگان

تاریخ انتخابات: هشتم مهرماه ۱۴۰۰- میزان مشارکت:41.7 درصد

اعضای هیات مدیره منتخب

رشته

ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

1.

علیرضا اکبری

739

 

2.        

عبداله محترم

472

 

3.       

سید حصام خادمی

1111

نایب دوم رئیس

4.       

محمدرضا عظیمی سردری

865

رئیس

نقشه برداری

1.

مسعود حاجی احمدی

1393

دبیر

ترافیک

1.

محمد نجاتی

567

 

معمار

1.         

سید عماد الدین البرزی

1151

 

2

رامین حیدری مقدم

1093

 

شهرسازی

1.

حمید رضا عامری سیاهوئی

   

برق

1.         

نیما امیر شکاری

1737

خزانه دار

مکانیک

1.

پارسا پروین

886

نایب اول رئیس

اعضای شورا انتظامی

عمران

حسن نجفی

رئیس

مکانیک

حسن سالاری

عضو

عمران

سید محسن بنی هاشم

عضو

عمران

کیومرث نظامی

عضو

بازرسین

عمران

پیمان علمیه

معماری

غلام فضلی پور

عمران

عبدالمجید کمالی

استان همدان

تاریخ انتخابات: هشتم مهرماه ۱۴۰۰- میزان مشارکت:47 درصد

اعضای هیات مدیره منتخب

رشته

ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

1.

تورج الوانیان

1478

 

2.

احمد رضا جعفری

1103

 

3.

محمد یونسیان

777

 

4.

شهرام احمدی

738

 

نقشه برداری

1.

امید احمری

1361

 

2.

سعید یزدانی

1267

 

معمار

1.

پیام نصیری

991

 

2.

سید محمد جعفر نقیبی

788

 

شهرسازی

1.

زهرا کمری

1579

 

برق

1.

محمد نوروزی

1026

 

مکانیک

1.

رضا مقصود خواه

1137

 

اعضای شورا انتظامی

سید حسن موسوی

رئیس

علی حضرتی

عضو و نایب رئیس

هادی بهرامی

عضو

سید حمید احقر

عضو

مهرداد قمری یاوند

عضو حقوق دان

بازرسین

استان یزد

تاریخ انتخابات: نهم مهرماه ۱۴۰۰- میزان مشارکت:49.27 درصد

اعضای هیات مدیره منتخب

رشته

ردیف

نام خانوادگی

تعداد آرا

سمت

عمران

1.         

ناصر شفیع نادری

739

 

2.        

مرتضی عبدالرضا زاده

739

 

3.       

مهدی شهسوای

702

 

4.       

محمود دهقان طزرجانی

660

خزانه دار

5.       

حاجی محمد رضایی

   

نقشه برداری

1.

محمد آقا باقری

1100

نایب دوم رئیس

2.

کریم نقدی

   

ترافیک

1.

محمد رضا صدوقیان

   

معمار

1.         

الهام اسماعیلی

1056

 

2.        

مجتبی فرهمند

1004

رئیس

3.       

مهدی حماسی

   

شهرسازی

1.

محمد جواد استوار

1300

 

برق

1.         

محمد مهدی منصوری

895

نایب اول رئیس

2.        

سعید احمدی

   

مکانیک

1.

جلال امیربیکی

800

 

2.

محمد شادمان یزدی

   

اعضای شورا انتظامی

عمران

محمد حسن میر جلیلی

رئیس

معماری

علی صادقیان

نایب رئیس

 

محمدمهدی فلاح بافقی

عضو

حقوق

یداله جعفری

عضو حقوق دان

بازرسین

مهدی ساکت یزدی

 

محمد مهدی اسدی

 

منصور دادور