گفتگو با دکتر غلامرضا شیران رئیس گروه تخصصی ترافیک شورای مرکزی

تلاش برای آموزش و جذب مهندسان به رشته ترافیک

تلاش برای آموزش و جذب مهندسان به رشته ترافیک
 
رییس گروه تخصصی ترافیک شورای مرکزی نظام مهندسی گفت: تلاش می‌کنیم در استان‌ها افراد را به رشته ترافیک جذب کنیم زیرا به آنها نیاز داریم تا به کمک آنها هوشمندانه موضوع ترافیکی ساختمان‌ها، شرح خدمات و موضوعات دیگر را به جد پیگیری کنیم.
 
 
دکتر غلامرضا شیران رییس گروه تخصصی ترافیک شورای مرکزی نظام مهندسی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان نظام مهندسی ساختمان درباره مهم‌ترین چالش پیش روی گروه ترافیک در دوره جدید گفت: در یک دوره گذشته ما روی اقدامات ترافیکی ساختمان کار کردیم و الان آیین نامه آن آماده و ابلاغ شده است.
 
او افزود: باید آرام آرام این آیین‌نامه را با یک دیپلماسی خاص مهندسی به کار بگیریم و آموزش دهیم. 
 
شیران با بیان اینکه "باید اشکالات مهندسان را رفع کنیم" تاکید کرد: برای اینکه این آیین‌نامه را به کار بگیریم نیازمند همکاری شهرداری‌ها و وزارت کشور هستیم.
 
رییس گروه تخصصی ترافیک شورای مرکزی نظام مهندسی با اشاره به اهمیت فعال شدن استان‌ها ادامه داد: فعال کردن استان‌ها از برنامه‌های پیش روی گروه است و بنا داریم جلسات را در استان داشته باشیم و از نظرات و تخصص آنها استفاده کنیم.
 
او گفت: تلاش می‌کنیم در استان‌ها افراد را به رشته ترافیک جذب کنیم زیرا به آنها نیاز داریم تا به کمک آنها هوشمندانه موضوع ترافیکی ساختمان‌ها، شرح خدمات و موضوعات دیگر را به جد پیگیری کنیم.

شیران در پایان تاکید کرد: کار اصلی ما در دوره جدید آموزش، به کارگیری و علاقمندسازی مهندسان ترافیک با  برگزاری جلسات در همه کشور است.